Басты бет
Мәслихат
Мәслихат хатшысы
Мәслихат депутаттары
Мәслихат аппараты
Мәслихат комиссиялары
Мәслихат сессиялары
Қабылдау кестесі
Нормативтік құқықтық актілер
Мәслихат фотогалереясы
Мәслихат жаңалықтары
Қаласының құрметті азаматтары
Сыбайлас жемқорлықпен курес
Array
Қабылдау кестесі PDFБасып шығаруE-mail

Сайлаушылар назарына!

Қалалық мәслихат депутаттары сайлаушылардың қабылдауын жүргізеді:

№1 сайлау округі АЛЕКСАНДР НИКОЛАЕВИЧ ЧЕРНЫХ-

2018ж. 27 сәуірде, сағ.17.00-де «№9 негізгі орта мектеп» КММ (Индустриальная к-сі, 15);

№2 сайлау округі ВАСИЛИЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ КОЗЛОВ

2018 ж. 27 сәуірде, сағ. 18.00-де «№12 орта мектеп» КММ (Курека к-сі,45);

№3 сайлау округі СТРЕБКОВ ВИКТОР ГРИГОРЬЕВИЧ

2018ж. 12 сәуірде сағ.16.00-де Пригородное а. (совхозный ықшамауданы, 41, Пригородное ауылының әкімшілік ғимараты);

№4 сайлау округі ГАЛИНА МИХАЙЛОВНА ГИЛЬДЕРМАН

2018ж. 20 сәуірде, сағ. 17.00-де  «№10 орта мектебі» КММ (Тохтарова к-сі, 17);

№5 сайлау округі КЛИМОВ ВЛАДИМИР АЛЕКСАНДРОВИЧ

2018ж. 11 сәуірде, сағ.17.00-ден 18.00-ге дейін «№5 орта мектебі» КММ (В.Клинка к-сі, 11); 

№6 сайлау округі РУСЛАН РАВИЛЬЕВИЧ ХИСАМОВ

2018 ж. 28 сәуірде, сағ.11.00-де «Риддер қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ (Гоголь к-сі, 21);

№7 сайлау округі ОРАЛХАН ҚАЛТАЙҰЛЫ МЫСАЕВ

2018 ж. 03 сәуірде сағ.16.00 «№2 орта мектебі» КММ (Қонаев к-сі, 27);

№8 сайлау округі СҰЛТАН АБЫЛҚАСЫМҰЛЫ КАРИМОВ

2018ж. 27 сәуірде, сағ.17.00 «№14 орта мектебі» КММ (3-ықшамаудан, 23);

№9 сайлау округі  ИГОРЬ ИВАНОВИЧ ПАНЧЕНКО

2018ж. 05 сәуірде, сағ.15.00-ден «Д. Қонаев ат-ғы №3 орта мектебі» КММ (4-ықшамаудан, 28);

Әр сейсенбі қалалық мәслихатта сағат 14.00-ден №33 каб. (Семенова к-сі, 19);

№10 сайлау округі ГҮЛНАР СОЦИАЛҚЫЗЫ КІТАППАЕВА

2018ж. 27 сәуірде, сағ.17.00 «Теремок» №41 бөбек-жайы» МКҚК (5-ықшамаудан, 7);

№11 сайлау округі БЕЛЯЕВ ОЛЕГ АЛЕКСАНДРОВИЧ

2018ж. 28 сәуірде, сағ.08.00-ден 10.00-ге дейін, «Авто-Форт» ЖШС кеңсесінде (Островский к-сі, 99/11);

№12 сайлау округі АНТОН ВЛАДИМИРОВИЧ АФАНАСЬЕВ

2018ж. 27 сәуірде, сағ.16.00-ден 17.00-ге дейін «№16 орта мектеп» КММ  (Л. Толстой к-сі, 24а);

2018ж. 27 сәуірде, сағ.17.00-ден 18.00-ге дейін «М.Горький ат/ы толық емес орта мектебі» КММ  (Луговая к-сі, 4);

№13 сайлау округі ВИКТОР ГЕОРГИЕВИЧ ОСИПОВ

2018ж.  10 сәуірде, сағ.17.00-ден 18.00-ге дейін, Бутаково а. (Целинная к-сі,36/1).

2018ж.  12 сәуірде, сағ.17.00-ден 18.00-ге дейін, «Лениногорский» демалыс үйінде;

2018ж. 13 сәуірде, сағ.17.00-ден 18.00-ге дейін, «№17 орта мектебі» КММ    (Буровая к-сі, 28);

 

Қалалық мәслихат депутаттары наурыз айында сайлаушылардың қосымша қабылдауын жүргізеді:

№2 сайлау округі ВАСИЛИЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ КОЗЛОВ

2018 ж. 30 наурыз, сағ. 18.00 «ОтанДОСААФ» оқу орталығы (Киров к-сі,68);

№12 сайлау округі АНТОН ВЛАДИМИРОВИЧ АФАНАСЬЕВ

2018ж. 30 наурыз, сағ.16.00-ден 17.00-ге дейін «№16 орта мектеп» КММ (Л. Толстой к-сі, 24а);

2018ж. 30 наурыз, сағ.17.00-ден 18.00-ге дейін «М.Горький ат/ы толық емес орта мектебі» КММ  (Луговая к-сі, 4)
 

Пайдалы сілтемелер

gos simkz

posl pkz

2